- Liittynyt
- 23.1.2005
- Viestejä
- 26
"No tässä tarkoitetaan lähes jokaisella merkillä myynnissä olevaa "perusprotskua", jonka kilohinta vaihtelee noin 10 ja 15 euron välillä. Kalliiltahan tuo saattaa alussa kuulostaa, mutta jos haluat saada esim. 50g proteiinia, niin kyllä se tulee jauheesta otettuna halvemmaksi kuin esim. raejuustosta."
varmastikin mutta mistä tätä sitten ostaa voisi? =)
varmastikin mutta mistä tätä sitten ostaa voisi? =)

Pakastin oli tietysti täynnä niin ei mahtunu noita paljoa sinne. Muuten olisin ainakin 10-15kg ostanu noita lihoja. :wall: