Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
itellä 500g vähintään päivässä ,lidlissä maksaa muute 500g purkki euron jossa on 12,2% proteiinia, että halpaa on ku k marketissa oli ehrmann 80senttiä 250g jossa oli vähemmän proteiinia
3-4 puolenkilon purkkia. roteiinia tuuloo ja paljon :D kannattaa litlistä ostaa maksaa milbona rahka puol killoo 99 senttiä.

...Tota milbonan sementtirahkaa saa kyllä syödä oksennusrefleksiä vältellen vedet silmissä, mutta lisäämällä vettä+funlightia ja sauvasekottimella tai tehosekottimella lötköks niin menee juomalla alas.![]()
Purkki milbonaa päivässä. Omenamehulla tulee yleensä höystettyä ja aamulla sotken ruispuuron kanssa. Lämmin puuro rikkoo mukavasti tuota "sementin" rakennetta.

Tuskin ainakaan kalliimpaa on kun ostaa sen 4-5 kiloa kerrallaan :P Ja ei vituta niin paljon kantaa sitä sillon tällön kun sitä ainaista rahkapurkkien kuskaamista ei enää ole.